07400 Україна,
Київська обл., м. Бровари,
вул. Залізнична, 8

Тел.: (067) 361-79-00
Тел.: (067) 844-32-08
Тел.: (067) 407-57-25

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші досягнення - Ваша безпека!

     Випробування будівельних матеріалів, характерні особливості.

     Перш ніж випустити будівельні матеріали, конструкції у вільний продаж їх необхідно випробувати в лабораторних умовах на міцність і пожежобезпечність. Під час проведення досліджень будівельних матеріалів беруть до уваги такі властивості матеріалів:
• Горючість;
• Можливість займання;
• Здатність утворення диму;
• Токсичність продуктів, що залишилися після згоряння матеріалу;
• Поширення вогню по поверхні для покриття підлог.

     Випробування будівельних конструкцій

      Випробування будівельних конструкцій, як і випробування будівельних матеріалів, це найважливіших етап сучасного будівництва. Дослідження проводяться в незалежних лабораторіях до початку робіт зі зведення об'єктів нерухомості. Цей етап є обов'язковим для безпеки людей та забезпечення позитивного іміджу компанії-виробника. Випробуванням підлягає кожен параметр матеріалу, кожна його властивість, на відповідність державним стандартам.
     Ці випробування проводяться з метою оцінки відповідності будівельних конструкцій (стіни, перегородки, колони, перекриття та покриття, сходові марші та площадки і т.п.) вимогам наведеним в таблиці 4 ДБН В.1.1-7-2002 *, залежно від ступеня вогнестійкості будівлі (призначення, площі, поверховості будівлі тощо). Результати експертизи підтверджуються державним сертифікатом.

      Лабораторні випробування будівельних матеріалів

      Лабораторним випробуванням піддаються такі групи будівельних матеріалів на відповідність вимогам п. 5.24 ДБН В.1.1-7-2002 *:
• Деревина;
• Бетон;
• Камінь, цегла;
• Кріпильні матеріали, несучі конструкції;
• Облицювальні та оздоблювальні матеріали.

      Сутність лабораторних досліджень спрямована на дослідження фізичних, хімічних властивостей матеріалу; перевірку рівня їх радіоактивного випромінювання; відповідність складу матеріалу встановленим нормам; відповідність якості матеріалу заявленої марки / типу продукції.
      Крім дослідження самих матеріалів, тестуються також несучі блоки, конструкції, розчини, виготовлені з їх допомогою. Обов'язково тестується міцність з'єднань кладки, стяжок, матеріалів покрівлі. Металоконструкції оцінюються за властивостями металу - вивчається його твердість і стійкість до різних фізичних і механічних впливів.

     Таким же чином в лабораторіях проходять дослідження пластичних мас, а також інших подібних синтетичних матеріалів. Особливу увагу під час випробувань приділяють їх довговічності і стійкості до змін температурного режиму. При цьому, кожен досліджений зразок, незалежно від складу повинен стовідсотково відповідати характеристикам, які прописані в проектно-технологічній документації.

Услуга:
Ваше имя:
Телефон:
E-Mail:
Текст: