07400 Україна,
Київська обл., м. Бровари,
вул. Залізнична, 8

Тел.: (067) 361-79-00
Тел.: (067) 844-32-08
Тел.: (067) 407-57-25

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші досягнення - Ваша безпека!

     Сертифікація пожежної безпеки

     Сертифікація пожежної безпеки - це запобіжний захід, якій потрібно дотримуватися кожному виробнику, який хоче законно і довгостроково торгувати своєю продукцією. Процес проведення сертифікації в Україні регулюється нормами «Порядку сертифікації продукції протипожежного та аварійно-рятувального призначення», зареєстрованого в 2010 році. Сертифікація проводиться для забезпечення безпеки кінцевого споживача і виходу на ринок якісного товару, а також підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції.

     Сертифікація пожежної безпеки проводиться у кілька етапів: спочатку виробник подає заявку, далі проводяться лабораторні випробування, заключним етапом яких є видача сертифіката. У процесі різних досліджень продукція проходить тест на приналежність до певної класифікаційної групи, відповідність наданої технічної документації, походження, приналежність товару до заявленої партії. Для проходження процедури сертифікації необхідно в центр сертифікації надати перелік товарів та їх зразки.

         Експертиза пожежної безпеки

     передбачає дослідження нормативно-технічної документації на підприємстві, яка включає:
• Перевірку відповідності характеристик продукції, зазначених у документах нормативним нормам.
• Оцінку достатності контрольних заходів, які передбачені технічною документацією для встановлення відповідності нормативним документам.
• Оцінку систем контролювання виробничого процесу.
• Перевірку відповідності точності засобів вимірювальної техніки, яка використовується вимогам технічної документації.

     По закінченню ревізії складається акт з докладним описом проведених досліджень, який підписується всіма членами комісії. Далі проводиться експертиза наданих зразків товарів з метою виявлення їхньої безпеки. За результатами випробувань також складається акт. Після обробки протоколів сертифікаційний центр стверджує видачу сертифіката. Дійсний термін сертифіката визначається виходячи з таких фактів: часу дії нормативної документальної бази на продукцію, результату дослідження виробничої бази, розміру партії та терміну зберігання продукції.

Услуга:
Ваше имя:
Телефон:
E-Mail:
Текст: