07400 Україна,
Київська обл., м. Бровари,
вул. Залізнична, 8

Тел.: (067) 361-79-00
Тел.: (067) 844-32-08
Тел.: (067) 407-57-25

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші досягнення - Ваша безпека!

     Пожежні випробування на вогнестійкість

      Пожежні випробування на вогнестійкість вимагають не лише знань нормативної документації і законодавчої бази, але і практичних навиків, спеціально обладнаних вогневих печей і приміщень. Випробування на вогнестійкість – це процес, який дозволяє виявити «пожностійкість» конструкції в умовах стандартного температурного режиму пожежі.

 

     Вогнестійкість — це здатність різних конструкцій стримувати або обмежувати поширення вогню, зберігаючи при цьому експлуатаційні якості в умовах пожежі. Межі такої вогнестійкості визначаються шляхом вогневих випробувань по стандартній методиці і виражаються часом. Час в цій ситуації мається на увазі перехід конструкції під час горіння з одного стану до іншого:
- обвалення або прогинання;
- підтримка ваги власної конструкції;
- наявність у конструкції тріщин чи отворів;
- тимчасовий вимір переходу з одного стану до іншого.

     Згідно з нормативною базою, вогнестійкість матеріалів має п’ять основних груп.

     По результатам випробувань, конструкції присвоюється клас вогнестійкості. Наприклад, для несучої стіни REI 150 (150 хвилин), а для протипожежної перегородки - EI45 (45 хвилин).

     Необхідно відзначити, що будівельні матеріали вогнестійкістю не володіють (їх випробовують за показниками пожежної небезпеки). Вогнестійкість – властивість конструкції, яка може складатися як з одного, так і з декількох матеріалів. Побутовий термін – «вогнестійкий матеріал» має на увазі можливість його вживання у вогнестійких конструкціях.


     Отримані під час випробувань дані про вогнестійкість конструкції використовуються при проектуванні споруд і будівель, згідно від їх площі і кількості поверхів.

Услуга:
Ваше имя:
Телефон:
E-Mail:
Текст: