07400 Україна,
Київська обл., м. Бровари,
вул. Залізнична, 8

Тел.: (067) 361-79-00
Тел.: (067) 844-32-08
Тел.: (067) 407-57-25

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші досягнення - Ваша безпека!

     Сертифікація будівельних матеріалів

     Для початку розберемося, що таке сертифікація товару. Сертифікація - надання товару / продукції певного коду, згідно з чинним законодавством; що свідчить про гарантії якості та безпеки товару. Існують національні сертифікати та міжнародні сертифікати якості. Не є винятком і будівельні матеріали, які також є об'єктом сертифікації.

     Випробування будівельних матеріалів як процедура сертифікації

     Згідно з українським законодавством будівельні матеріали, які виготовляються на території України, так і ввезені з-за кордону підлягають обов'язковій сертифікації. Процедура сертифікації передбачає ряд випробувань і лабораторних досліджень, в результаті яких продукція отримує сертифікат відповідності. Випробування проводяться в першу чергу для того, щоб переконається в безпеці пропонованої продукції. Безпека визначається за наступними критеріями:
• радіаційна безпека;
• рівень вмісту шкідливих речовин;
• опір механічному навантаженню;
• надійність експлуатації.

     

     Крім вимог безпеки матеріали перевіряються і за іншими критеріями, наприклад, морозостійкість, міцність, водо- і шумо- непроникність і так далі. Сертифікат якості дає можливість виробникові законно реалізувати свою продукцію, а споживачам скористатися якісним товаром.

     Лабораторні випробування будівельних матеріалів

     Для досягнення точних результатів всі випробування проводяться у спеціально обладнаних лабораторіях під наглядом кваліфікованих фахівців. Будь-яка продукція, яка надходить в лабораторію, проходить процес ретельних професійних перевірок в усіх напрямках. Для матеріалів, які випускаються серійно, сертифікат видається на два-три роки. Однак остаточне рішення про термін дії сертифіката приймається з урахуванням особливостей виробництва, використовуваних технологій і сировини.

     Процес сертифікації будівельної продукції складається з наступних етапів:
• Подача заяви встановленої форми до органу з сертифікації.
• Попередня перевірка виробничого процесу на підприємстві.
• Підбір зразків, які візьмуть участь у випробуванні.
• Здійснення безпосередньо процесу лабораторних випробувань.
• Отримання сертифікату відповідності.

Услуга:
Ваше имя:
Телефон:
E-Mail:
Текст: