07400 Україна,
Київська обл., м. Бровари,
вул. Залізнична, 8

Тел.: (067) 361-79-00
Тел.: (067) 844-32-08
Тел.: (067) 407-57-25

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші досягнення - Ваша безпека!

     Сертифікат пожежної безпеки

     Пожежний сертифікат (сертифікат пожежної безпеки) - під цими термінами зазвичай мають на увазі сертифікат відповідності на продукцію за вимогами пожежної безпеки. Отримання такого сертифікату документально підтверджує гарантію безпеки товарів, як ввозяться на територію України, так і вироблених на її території.

     Об'єкти, що підлягають обов'язковій сертифікації, визначені переліком продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації (затверджується кабінетом міністрів) і «Кодексом цивільного захисту України» (Кодекс цивільного захисту України), який в 2013 р замінив закон України «Про пожежну безпеку».

     Для отримання даного сертифікату у відповідний до органу сертифікації необхідно подати наступний перелік документів:
1. Для продукції, що випускається на території України - технічні умови на кожен вид продукції.
2. Документи з експлуатації.
3. Технічний опис продукції.

 

     Оцінка (випробування) пожежної безпеки проводиться в акредитованих випробувальних лабораторіях. На основі отриманих протоколів лабораторних досліджень робиться висновок про відповідність / невідповідність продукції встановленим нормам пожежної безпеки. Якщо мова йде про матеріал, тоді він буде тестуватися за наступними напрямками: займистості, димоутворення, горючості, поширенню полум'я і т.п .. Для кожного виду продукції існують свої критерії для досліджень.

     Сертифікація в галузі пожежної безпеки проводиться з метою:

  •  отримання офіційного документа, що свідчить про безпеку виробленої / продаваної продукції;
  •  підвищення конкурентоспроможності вітчизняної продукції на ринку товарів і послуг;
  •  гарантія безпеки українських громадян;

Експертиза пожежної безпеки - цілі та завдання

     Проводити дану експертизу необхідно, щоб визначити рівень безпеки продукції, товарів, матеріалів, устаткування або об'єкта нерухомості відповідно до нормативно встановленими величинами. Всі дані експертизи отримують шляхом проведення досліджень в спеціально обладнаних лабораторіях під спостереженням професіоналів.

     Сертифікат пожежної безпеки дає повну гарантію того, що продукція пройшла всі випробування і відповідає нормам пожежної безпеки. З метою дотримання умов пожежної безпеки на підприємствах повинні своєчасно проводитися комплекс заходів, які встановлені законодавством, які мають місце на всіх етапах виробництва продукції, будівництва будівель і споруд.

Услуга:
Ваше имя:
Телефон:
E-Mail:
Текст: