07400 Україна,
Київська обл., м. Бровари,
вул. Залізнична, 8

Тел.: (067) 361-79-00
Тел.: (067) 844-32-08
Тел.: (067) 407-57-25

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Наші досягнення - Ваша безпека!

     Пожежна декларація


     Що таке декларація пожежної безпеки?

     Декларація безпеки – це документальне підтвердження, видане державним органом відповідно до заходів пожежної безпеки, прийнятих на підприємстві, об’єкті комерційної нерухомості, встановленим законодавством нормам. Наявність даного документу обов’язкова для здійснення законної діяльності підприємства.

     Для чого потрібна пожежна декларація?

     Стосунки підприємців з органами пожежної служби регулюються законодавством України. Раніше, для початку робіт, потрібно було отримати дозвіл відповідних органів. Однак, з прийняттям постанови Кабінету Міністрів від 1 липня 2013р., замість рішення потрібно подати й зареєструвати у ДСЧС пожежну декларацію.

 

     Декларація пожежної безпеки

     Декларація пожежної безпеки, оформлена й зареєстрована відповідним чином, дає право починати роботи новим підприємствам, а, також, дає можливість використовувати об’єкти нерухомості у відповідності до законодавства.

     Пожежна декларація складається суб’єктом господарювання на бланку встановленого зразка і подається на реєстрацію у відповідний державний орган – державну адміністрацію/територіальний орган ДСЧС України.

 

     Хто звільнений від отримання декларації щодо пожежної безпеки?
При цьому є категорії суб’єктів господарювання, для яких реєстрація декларації не є обов’язковою. Дамо перелік таких суб’єктів:

I. Підприємці, які у своїй діяльності використовують торгівельні майданчики на ринках, які розміщені у відповідності до схеми, затвердженої державним органом пожежного нагляду;
II. Орендарі об’єктів комерційної нерухомості, за умовою, що пожежна декларація оформлена належним чинним власником цієї нерухомості;
III. Суб’єкти господарювання, що експлуатують у своїй діяльності об’єкти нерухомості, які пройшли процедуру реконструкції/реставрації, об’єкти після завершення будівництва.

 

     Підприємства з підвищеним ступенем ризику, крім оформлення декларації безпеки, повинні проходити експертизу оцінки пожежного стану об’єкта нерухомості. За основою проведених дослідів, підприємство отримує висновок, що дає дозвіл на проведення діяльності. Суб'єкти, що потрапляють під критерій «підвищений ризик» визначаються центральним органом виконавчої влади.

Услуга:
Ваше имя:
Телефон:
E-Mail:
Текст: